Asansörlü Taşımacılık

adana asansörlü taşımacılık

Asansörlü Taşımacılık

Son zamanlarda yapılan binaların çok katlı olması evden eve nakliyat konusunda da zorluklara neden olmaktaydı.

Bu sebeple, nakliye firmalarının asansörlü taşımacılık hizmetini faaliyet alanlarına dahil etmeleri kaçınılmaz oldu.

Biz Adana Trans Evden Eve Nakliye firması olarak ev, ofis ve iş yeri nakliyesini en sorunsuz, en pratik ve en hızlı şekilde gerçekleştirmek için teknolojinin bize sunduğu tüm fırsatlardan faydalanıyoruz.

Çok katlı binalarda hızlı ve güvenli bir şekilde evden eve taşımacılık yapabilmek için en iyi sisteme sahip taşıma asansörlerini kullanıyoruz.

Böylece eşyalarınızı etrafı rahatsız etmeden, eşyalarınıza ve binaya zarar vermeden gürültüsüz, telaşsız ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

Firmamızla görüşüp, taşınma konusunda anlaşma sağlamanız durumunda, çevrenin trafik durumu, evinizin cam, kapı, balkon durumu ve eşyalarınızın miktarını, boyutunu tespit etmek için uzman bir eksperimiz evinize gelerek incelemeler yapar.

Taşınma günü geldiğinde, yapılan plan doğrultusunda evden eve asansörümüz uygun bir yere konuşlandırılır ve eşyalarınız uzman ekibimiz tarafından hızlı ve dikkatli bir şekilde taşınır.

Siz de takdir edersiniz ki her işin ince detayları olduğu gibi asansörlü taşımacılık hizmetinde de önemli bir çok ayrıntı vardır. Her isteyen müşterinin eşyası asansörle taşınamayabilir.

Asansör kullanımı için öncelikle bina önünde asansörün yanaşabileceği bir boşluk olması gerekir. Bunun yanında eşyaların asansöre yükleneceği kapı, cam ya da balkonun küçük olması da eşyaların asansörle taşınmasını imkansız hale getiriyor.

Adana Trans Evden Eve Nakliye olarak yılların vermiş olduğu deneyimi teknolojiyle birleştiriyor ve siz değerli müşterilerimize asansörlü taşımacılık hizmetini sunarak taşımacılık alanında bir adım daha öne geçiyoruz.