Sigortalı Taşımacılık

Sigortalı Taşımacılık

Sigortalı Taşımacılık

Sigortalı taşımacılık, evden eve nakliye sürecinde eşyalarınızın sigortalanması ve garanti altına alınması olarak tanımlanabilir.

Firmamız, şehirlerarası nakliyat alanında sizlere sigortalı taşımacılık hizmeti de sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve karşılıklı güven bizim için çok önemlidir.

Sunduğumuz nakliye hizmetlerinde meydana gelebilecek her türlü sorunda yanınızda yer alıyor ve çıkarlarınızı en iyi şekilde gözetmeye devam ediyoruz.

Çoğu evden eve nakliye firması müşterilerini, taşınma sırasında eşyalarda en ufak bir çizik ve kırık olması halinde sanki yenisi alınacakmış gibi vaatlerde bulunarak yanıltmaktadırlar.

Bu gibi söylemler gerçeği yansıtmamaktadır. Sigortalı taşımacılık sadece şehirlerarası nakliyatta sunulan bir hizmet olup; nakliye aracında meydana gelebilecek olan kaza, gasp, yangın, çalınma ya da terör olaylarına maruz kalma gibi durumları kapsamaktadır.

Eşyaların taşınması ve yerleştirilmesi sırasında meydana gelebilecek olan hasarlardan firmamızla özel sigorta istemeniz halinde karşılıklı yaptığınız sözleşmedeki şartlar geçerlidir.

Şehirlerarası taşınmaya karar verdiğinizde bizimle iletişime geçtikten sonra, evinize gelecek olan eksperimiz eşyalarınızın miktarı ve değerine göre bir inceleme yapar ve sigorta bedeli belirlenir bu değere göre sigorta poliçeniz hazırlanır.

Adana Trans Evden Eve Nakliye firması olarak evinizi taşırken son derece dikkatli ve özenli taşıyacağımızı garanti ederiz.

Sizin memnuniyetiniz ve eşyalarınızın hiçbir zarar görmemesi bizim öncelikli hedefimizdir.

Firma olarak, size yıllardır nakliyat sektöründe güvenilir bir hizmet vermeyi amaçladık ve bunu başardık. Sunmuş olduğumuz sigorta hizmetiyle de güvenilirliğimizi bir kat daha arttırarak sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz.

2