Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

İş hayatının her geçen gün yaygınlaştığı bu zamanda, ofis ve işletmelerin sayısı da gittikçe artmaktadır.

Bu da nakliye sektöründe ofis taşımacılığı hizmetini kaçınılmaz hale getirmiştir. Ofislerin taşınması hem yorucu hem de oldukça dikkatli olunması gereken bir nakliye türüdür.

Bunun nedeni ofislerdeki önemli belgelerin ve eşyaların taşınması sırasında yapılacak hataların maddi ve manevi kayıplara yol açmasıdır.

Her alanda nakliye hizmeti sunan firmamız yılların engin deneyimini ofis taşımacılığı alanında da göstermektedir.

Taşınma işlemine başlanmadan önce ofisinize gelecek olan eksperimiz, taşınacak olan eşyaların türlerini, miktarlarını, hacimlerini kontrol eder.

Anlaşma sağlanırsa bir taşınma planı oluşturulur. Bu plana göre, belirtilen gün ve saatte taşınma işlemi başlar.

Alanında uzman ekibimiz, taşınma günü geldiğinde tüm eşyalarınızı ambalajlı taşımacılık için özenle eşyalar sınıflandırılarak ve numaralandırılarak paketlenir.

Böylece eşyalarınızı yeni ofise yerleştirirken hızlı ve sorunsuz bir şekilde hareket edilir. Dosyalar ve klasörler numara ve kodlarına göre kolilere yerleştirilir.

Elektronik eşyalar zarar görmeyecek şekilde uygun ambalaj malzemeleriyle paketlenir. Tüm eşyalar araçlara belli bir düzen içerisinde istiflenir ve yolda zarar görmemeleri için iyice sabitlenir.

Yeni adrese ulaşıldığında araçtan indirilen eşyalar dikkatle taşınır. Gerekirse asansörlü taşımacılık kullanılır.

Yeni ofiste, gösterilen yerlerine numara sırasına göre yerleştirilen eşyalar müşterinin de onayıyla teslim edilir.

Demonte edilen tüm eşyalar monte edilir. Elektronik eşyaların bağlantıları yapılarak çalışır hale getirilir. Bu şekilde taşınma süreci sorunsuz olarak bitirilir.

Adana Trans Evden Eve Nakliye olarak yılların verdiği tecrübe ve yanında getirdiği kalite ile ofis taşımacılığı hizmetini de kolayca gerçekleştiriyoruz. Ofisinizi taşımadan önce mutlaka bize ulaşın.

Tek yapmanız gereken iletişim kanallarından bize ulaşmaktır.

2